هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

900 سوال چهارگزینه‌ای استاندارد جامع زیست‌ شناسی - 2 جلدی (انتشارات گیلنا)

تولید کننده: انتشارات گیلنا
60,000 تومان

کتاب 900 سوال چهارگزینه ای استاندارد جامع زیست شناسی در دو جلد یک جلد سوال و جلد پاسخ ارائه شده است.
راهنمای آموزشی (متوسطه)
زیست‌شناسی
آزمون‌ها و تمرین‌ها (متوسطه)

مقدمه ی مولف کتاب 900 سوال چهارگزینه‌ای استاندارد جامع زیست‌ شناسی - 2 جلدی (انتشارات گیلنا)
همانطور که می دانید درس زیست شناسی مهم ترین بخش کنکور شما را تشکیل می دهد. ضریب 12 درس زیست شناسی در مقایسه با 6 فیزیک و 3 معارف اهمیت این درس را نشان می دهد و برای کسب بهترین نمره از درس زیست شناسی می بایست به چند نکته توجه فراوان نمایید.
الف) در این درس بر خلاف دروس دیگر پس از یادگیری دقیق مطلب تنها 10 درصد راه، طی شده است و 90 درصد باقیمانده تنها با مرور مکرر (تا حدود 20 دور) طی خواهد شد لذا شما باید در هر روز حداقل یک ساعت را به مطالعه یا تست زدن در این درس اختصاص دهید.
ب) در درس زیست شناسی تلاش نکنید تمامی مطالب را در بار اول مطالعه یاد بگیرد بلکه یادگیری مناسب عموما بعد از حداقل 2 تا 4 بار مطالعه حاصل می شود.
ج) در این درس به متن کتاب و تصاویر آن و تک تک جملات موجود در آن ها می بایست کاملا دقت نمایید.
د) مفاهیم عمیق بعضی از فصول کتاب بخصوص فصولی که به مبحث ژنتیک می پردازند یا مباحث تکاملی را مطرح می کنند دقت زیادی طلب می نمایند. حدود 50 درصد تست های کنکور، چه در سال 94 و چه در سال 95، از این مفاهیم عمیق طرح شده اسند . از این درس 50 تست از 3 کتاب درسی طرح می گردد که منابع آن عبارتند از:
کتاب زیست شناسی 1- مولکول های زیستی - سفر یبه درون سلول - سازمانبندی سلول ها - تغذیه و گوارش - تبادل گازها - گردش مواد - دفع مواد زائد - حرکت
کتاب زیست شناسی 2- ایمنی انسان - دستگاه عصبی - حواس انسان - هورمون ها - ماده ژنتیک - کروموزوم ها و میتوز - میوز و تولید مثل جنسی - ژنتیک و خاستگاه آن - مسائل ژنتیک - تولید مثل گیاهی - رشد و نمو گیاهی - تولید مثل و رشد و نمو جانوری
کتاب زیست شناسی پیش دانشگاهی : پروتئین سازی - مهندسی زنتیک - پیدایش حیات - تغییر و تحول گونه ها - ژنتیک جمعیت - پویایی جمعیت ها - شارش انرژی - ویروس ها و باکتری ها - آغازیان - قارچ ها
ساتیا سای بابا می گوید : فاصله ای که بین خود و خدا دارید ، همان فاصله ای است که شما با خود دارید.
بیایید به انتخاب سرنوشت فکر کنیم نه به اینکه مجبور به پذیرش آن باشیم ، با هم همراهی برای پیروزی ر مهمترین کنکور زندگی
تقدیم به ساحت مقدس حضرت زهرا (س)
حمیدرضا شیرنگی - پاییز 96

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: سیدعلی‌اکبر
مؤلف کتاب: حمیدرضا غریب‌ شیرنگی
سال چاپ کتاب: 1395
قطع کتاب: رحلی
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-600-7296-88-2
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.