هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

گزیده سخنان ماهاتما گاندی (دو زبانه) - موهنداس کارمچاند گاندی - لیلا پورنعمتی (انتشارات غیوری)

تولید کننده: انتشارات غیوری
3,500 تومان

گزیده سخنان ماهاتما گاندی - موهنداس کارمچاند گاندی

+ -
مشخصات محصولات
مؤلف کتاب: لیلا پورنعمتی
قطع کتاب: بیاضی
صفحات کتاب: 96
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-964-8539-25-7
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

متون عرفانی به زبان فارسی : از ابتدا تا قرن ششم( سمت)شرح : كتاب حاضر براي دانشجويان رشته ادیان و عرفان در مقطع كارشناسي به عنوان منبع اصلی درس متون عرفانی فارسی (1) به ارزش 2 واحد و دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی به عنوان منبع کمکی دروس متون نظم و نثر عرفانی تدوين شده است. اميد است علاوه بر جامعه دانشگاهي، ساير علاقه‌مندان نيز از آن بهره‌مند شوند. چكيده : متون عرفانی یادنامه محبان خداست و این کتاب، گزیده‌ای است از سخنان این محبان و سالکان راه عشق و معرفت الهی که در نخستین قرون اسلامی، به‌ویژه قرن پنجم و ششم، در آثار نظم و نثر ادب پارسی ظهور کرده است. مخاطبان اصلی کتاب دانشجویان رشته ادیان و عرفان‌اند، اما این کتاب می‌تواند همه اصحاب ذوق و ادب را به مجلس روحانیان فراخواند و همگنا را از این شراب طهور سرمست گرداند.


10,500 تومان

قرائت عربی (3) : پانزده گفتار از نهج‌ البلاغه(انتشارات سمت)


کتاب حاضر برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «قرائت عربی 3» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، دیگر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
چكيده :
این کتاب ـ چنانکه از نام کتاب پیداست ـ گزیده‌هایی است از کتاب نهج‌البلاغه تألیف محمّد بن الحسین الرّضیّ العلویّ (359ـ406 ﻫ) مشهور به «الشّریف الرّضیّ». عنوان کتاب و متن آن، هماهنگ با برنامه ستاد انقلاب فرهنگی، فراهم آمده است. روشن است که این کتاب برای دانشجویان رشته‌های دیگر دانشگاهی که درسی با نام نهج‌البلاغه دارند و همچنین برای همه کسانی که دوست دارند با نمونه‌هایی از سخنان و نوشته‌های علیّ مرتضی (ع) آشنا بشوند، سودمند خواهد بود. نگارنده در نوشتن این کتاب، گذشته از بهره‌گیری از متن کتاب نهج‌البلاغه چاپهای ایران و کتابهای مُعجَم (فرهنگ) عربی و منابع غریب الحدیث همچون النهایه فی غریب الحدیث، ابن الأثیر المبارک بن محمد الجَزَریّ، بیشتر از شرح نهج‌البلاغه نوشته عبدالحمید بن أبی‌الحدید و نیز شرح نهج‌البلاغه استاد محمد عبده مصری که شرحی کوتاه و در عین حال، پربار و ادبی است، بهره برده است. متن کتاب، از نمونه‌هایی از: نامه‌ها، وصایا و خطبه‌های امیرالمؤمنین علی بن أبی‌طالب (ع)، فراهم آمده است.

3,500 تومان

آموزه های محمد (ص) گزیده ای از سخنان رسول اکرم (ص) دو زبانه - آزیتا عظیمی (انتشارات غیوری)


آموزه های محمد (ص): گزیده ای از سخنان رسول اکرم (ص)

5,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.