هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

هوش و خلاقیت 19(انتشارات الماس پارسیان)

10,000 تومان

تصاویر گمشده، نقطه به نقطه، تفاوت‌ها، ماز، شیوه‌های تقویت هوش و یادگیری در کودکان همراه با داستان کیسه کوچک نمک

+ -
مشخصات محصولات
مترجم کتاب: رقیه اسلامی
مترجم کتاب: محمود بجوانی
مترجم کتاب: نازنین نجفیان
سال چاپ کتاب: 1395
قطع کتاب: بیاضی
صفحات کتاب: 32
نوع جلد کتاب: شومیز
شابک کتاب: 978-600-8034-17-9
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن فرم نقد و بررسی
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*
مشتریانی که این کالا را خریدند، کالاهای زیر را نیز می خرند

ریاضی مقدماتی (مفاهیم ساده ی ریاضی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


ریاضی مقدماتی (مفاهیم ساده ی ریاضی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله))

آموزش مفاهیم ریاضی، یکی از ضروری ترین مطالبی است که باید از همان سال های اولیه به کودکان آموزش داده شود. متأسفانه اغلب خانواده ها فکر می کنند یادگیری و شمارش اعداد، یعنی آموزش ریاضی، در حالی که مفاهیم ریاضی مجموعه ای از مطالب موردنیاز برای فهم ریاضی و درک منطق ریاضی است. درک مفاهیم ریاضی وابسته به رشد ذهنی و شناختی کودک است. باید بدانیم در هر سنی کودک چه درکی از ریاضی دارد و چه چیزهایی باید به او آموزش دهیم. کودک سه ساله پیش از این باید با مفاهیم پشت، جلو، زیر، روی، بالا، پایین، کنار، پهلوی، توی، بیرون، داخل، خارج، کوتاه و بلند، مفهوم هیچی، یک دو دو، بیش تر و کم تر، بزرگ تر و کوچک تر - که در کتاب بازی بازی ریاضی دو سالگی مطرح شد - آشنا باشد و به خوبی آن ها را درک کند.
در این کتاب مفاهیم نسبی « تر و ترین» کوچک تر و کوچک ترین، بزرگ تر و بزرگ ترین، کوتاه ترین، بلندترین، بیش ترین، کم ترین، وسط، بین، با هم، جلوتر، عقب تر، خط باز و بسته و ادراک مکانی اشیا آموزش داده می شود. این مفاهیم سنگ زیربنایی درک ریاضی هستند. با استفاده از بازی های عملی و در زندگی روزمره، این مفاهیم را به طور قابل لمس برای کودک اجرا کنید. مطمئن شوید که کودک همه مفاهیم را به خوبی متوجه شده و درک کرده است. اگر در درک مفهومی با مشکل روبه روست با بازی های متنوع و مختلف آن مفهوم را به کودک آموزش دهید. نیازی ندارد بخواهید مطالب و مفاهیم بیش تری را به کودک آموزش دهید، فقط مفاهیم ریاضی دو و سه سالگی را در موقعیت ها و محیط های گوناگون و به طورغیرمستقیم از کودک بخواهید، هر چه بیش تر کودک در تشخیص و پاسخ دهی به این مطالب ورزده تر شود، درک و عملکرد بهتری در ریاضی خواهد داشت. تمرین ها و مفاهیم ریاضی سه سالگی بیش تر از مطالب مختصر این کتاب است. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,000 تومان

دقت و توجه (مهارت افزایش دقت و توجه) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


دقت و توجه (مهارت افزایش دقت و توجه) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (سه ساله))

در این کتاب بازی هایی بسیار ساده و متناسب با توانایی و درک کودکان سه ساله آورده شده است. در تمامی تمرین ها سعی کنید مطلب را به زبان کودک ساده کنید و مطمئن شوید چیزی را که کتاب خواسته است، کودک به خوبی درک می کند و می فهمد. گاهی اوقات درست انجام ندادن تمرین ها، به علت نفهمیدن و درک نکردن صورت مسئله است. اگر کودکی در انجام برخی تمرین ها با مشکل رو به روست، سعی کنید مشابه آن تمرین را به صورت عملی و با ابزارهای قابل لمس برای کودک انجام دهید تا آن موضوع را به خوبی درک کند. نباید توقع داشت که همه کودکان سه ساله بتوانند تمامی تمرین ها را به درستی انجام دهند. تفاوت های فردی، هوش و آموزش های فردی کودکان با هم متفاوت است.
به طور معمول کودکان ابتدا باید تمرین هایی را که برایشان قابل لمس و عملی است، انجام دهند. کودک باید در فعالیت های روزمره و در قالب بازی های روزانه، مهارتهایش را افزایش دهد. تحقیقات نشان داده است کودکانی که بازی های هدفمند و متنوعی درخصوص مهارت های دقت و توجه، هماهنگی چشم و دست و غیره انجام می دهند، نسبت به سایر کودکان، از هوش، توانایی و مهارت های بیش تری برخوردارند. تمرین های عملی باید به صورت بازی در کارها و فعالیت های روزانه کودکان گنجانده شود. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,000 تومان

گفتار و زبان (مهارت شنیدن و صحبت کردن) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله) (انتشارات کتاب پرنده)


گفتار و زبان (مهارت شنیدن و صحبت کردن) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله)

روش کار با کتاب
از سن دو تا چهار سالگی رشد زبان و گفتار در کودکان به صورت شگفت انگیزی گسترش می یابد. نکته ی مهم در مهارت گفتار و بیان کودک این است که بدانیم در هر سنی چه تمرین هایی برای کودک مؤثر و مفید است. مثلاً اگر قصد داریم در آینده، کودک مان زبان انگلیسی یاد بگیرد، لازم است تا پیش از یک سالگی (تا حدود دوازده ماهگی) او را در معرض شنیدن کلمات؛ واج ها و تلفظ های انگلیسی قرار دهیم. چون دوران اثربخش یادگیری، لهجه و تلفظ صحیح (ACCENT) زیر یک سالگی شکل می گیرد و گوش کودک با شنیدن آوا و واج های آن زبان آشنا شده و ذهن آن را ثبت می کند. بعدها وقتی کودکی به کلاس انگلیسی می رود، می تواند زبان انگلیسی را مانند یک انگلیسی زبان تلفظ کند. این نکته به ما می آموزد که دوره های بحرانی (Critical - period) در رشد کودک وجود دارد که اگر در همان دوره آموزش مناسب را نبیند، آموزش دیرهنگام، آن اثر و نتیجه ی اولیه را نخواهد داشت.
مهارت های زبانی کودک شامل «مهارت زبان دریافتی» یعنی گوش دادن، تشخیص و تمیز اشیا و دنبال کردن دستورها و درخواست هاست و هم چنین در برگیرنده ی «مهارت زبان بیانی» یعنی تشخیص و ساخت آواها، ساخت کلمات و جمله های دستوری و مهارت های ارتباطی و تعاملی است. تحقیقات نشان داده که در پیشرفت زبان و بخش حائز اهمیت است: تعداد کلماتی که کودک می شنود و دوم مقدار کمک و حمایتی که از والدین و بزرگسالان دریافت می کند. کودک چهار ساله معنای حدود 2800 تا 13000 کلمه را می داند و متوجه می شود، اما هنگام صحبت کردن 1500 کلمه را در گفتار روزانه به کار می برد. گوش دادن فعال به صحبت های کودک، برقراری ارتباط و گفت و گوی دوطرفه با او و تشویق کودک به صحبت کردن، مهارت های زبانی کودک را در سطح مطلوبی پیش خواهد برد.
در این کتاب تمرین هایی ساده در هر دو جنبه از مهارت های زبانی کودک آورده شده است و می توان از آن ها به عنوان الگویی استفاده کرد تا در بازی ها و تمرین های روزانه به تقویت هر دو مهارت زبان دریافتی و بیانی توجه شود. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

(قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir)

4,000 تومان

شناخت مفاهیم (مهارت های شناختی و ذهنی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


شناخت مفاهیم (مهارت های شناختی و ذهنی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله))

روش کار با کتاب
این مجموعه کتاب ها برای کودکان چهار ساله (چهل و هشت تا شصت ماهگی) تهیه شده است. بازی ها و تمرین های کتاب براساس روان شناسی رشد جسمی و شناختی کودک، برای کودکان چهار ساله در نظر گرفته شده است. هدف اصلی کتاب ها این است که والدین بدون سردرگمی و نگرانی، تمرین هایی را که مناسب سن کودک است، با او انجام دهند و باعث پرورش هوش و استعدادهای کودک شوند.
بهترین تمرین برای این کودکان بازی های عملی است که کودک به همراه مربی یا والدین خود در طول روز انجام می دهد. کودکان چهار ساله به طور معمول از عهده ی این تمرین ها بر می آیند ولی اگر کودکی نتواند برخی از آن ها را انجام دهد، بهتر است تمرین های پرورشی مناسب هر کدام را به طور روزانه یا هر چند روز یک بار برای مدتی کوتاه با کودک کار کنید. فراگیری کودکان چهار ساله بسیار سریع صورت می گیرد، اما حوصله و استمرار در آموزش به آن ها حتماً باید در نظر گرفته شود.
تمرین های این کتاب به عنوان ارزیابی و سنجش مطالبی است که کودک یاد گرفته و درک کرده است و به عنوان تمرین عملی محسوب نمی شود. والدین می توانند با الگو گرفتن از تمرین های کتاب، تمرین های پرورش دهنده ی هوش و استعداد کودکان را مرحله به مرحله اجرا کنند. یافته های علمی نشان می دهد کودکانی که مفاهیم و تمرین های مناسب سن شان، به طور مستمر و متنوع با آن ها کار می شود، از توانایی، مهارت و سطح هوش بالاتری نسبت به سایر همسالان خود بهره مند خواهند شد. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,000 تومان

ریاضی آسان (مفاهیم ساده ی ریاضی) (از مجموعه شش جلدی کودک باهوش من (چهار ساله)) (انتشارات کتاب پرنده)


روش کار با کتاب
آموزش مفاهیم ریاضی، یکی از ضروری ترین مطالبی است که باید از همان سال های اولیه به کودکان آموزش داده شود. متأسفانه اغلب خانواده ها فکر می کنند یادگیری و شمارش اعداد، یعنی آموزش ریاضی، در حالی که مفاهیم ریاضی مجموعه ای از مطالب موردنیاز برای فهم ریاضی و درک منطق ریاضی است. درک مفاهیم ریاضی وابسته به رشد ذهنی و شناختی کودک است. باید بدانیم در هر سنی کودک چه درکی از ریاضی دارد و چه چیزهایی باید به او آموزش دهیم. کودک چهار ساله پیش از این باید با مفاهیم پشت، جلو، زیر، روی، بالا، پایین، کنار، پهلوی، توی، بیرون، داخل، خارج، کوتاه و بلند، مفهوم هیچی، یک و دو، بیش تر و کم تر، بزرگ تر و کوچک تر، مفاهیم نسبی «تر و ترین»، کوچک تر و کوچک ترین، بزرگ تر و بزرگ ترین، کوتاه ترین، بلندترین، بیش ترین، کم ترین، وسط، بین، با هم، جلوتر، عقب تر، خط باز و بسته و ادراک مکانی اشیا که در کتاب بازی بازی ریاضی و ریاضی مقدماتی دو و سه سالگی مطرح شد - آشنا باشد و به خوبی آن ها را درک کند.
در این کتاب این مفاهیم سنگ زیربنایی درک ریاضی هستند. با استفاده از بازی های عملی و در زندگی روزمره، این مفاهیم را به طور قابل لمس برای کودک اجرا کنید. مطمئن شوید کودک همه مفاهیم و مطالب را به خوبی متوجه می شود و درک می کند. اگر در درک مفهومی با مشکل روبه روست، با بازی های متنوع و مختلف، آن مفهوم را به کودک آموزش دهید. نیازی ندارد بخواهید مطالب و مفاهیم بیش تری را به کودک آموزش دهید، فقط مفاهیم ریاضی دو تا چهار سالگی را در موقعیت ها و محیط های گوناگون و به طور غیرمستقیم از کودک بخواهید. هرچه کودک در تشخیص و پاسخ دهی به این مطالب ورزیده تر شود، درک و عملکرد بهتری در ریاضی خواهد داشت. تمرین ها و مفاهیم ریاضی چهار سالگی بیش تر از مطالب مختصر این کتاب است. از این تمرین ها می توانید به عنوان الگویی برای تمرین های روزانه با کودک استفاده کنید.

محصولات انتشارات کتاب پرنده قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

4,000 تومان
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.