هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

انتشارات مبتکران

 به فروشگاه کتاب اینترنتی و کتاب فروشی بانک کتاب چل سی بوک، جامع ترین بانک اینترنتی کتاب، جهت خرید اینترنتی، خرید آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی از جمله: کتاب های دانشگاهی، کودک و نوجوان ، هوش و سرگرمی ، کمک آموزشی ، آموزشی ، نرم افزار، عمومی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و ... خوش آمدید.

شرکت آموزشی، فرهنگی و انتشاراتی مبتکران در سال 1365 کار خود را با تالیف و تدوین کتاب‌های علمی و آموزشی آغاز کرد. این شرکت تا به حال بیش از 3000 جلد کتاب در زمینه‌های دایرةالمعارف و فرهنگ ‌لغات،کتاب‌های دانشگاهی، کتاب‌های ورزشی، کتاب‌های کودک و نوجوان، کتاب‌های آموزشی منتشر کرده‌است.

این شرکت به منظور بالا بردن سطح علمی و آگاهی جوانان و نوجوانان، حوزه فعالیت‌های خود را از انتشارات به فعالیت‌های آموزشی و مشاوره‌ای بسط داده است. از جمله فعالیت‌های آموزشی شرکت مبتکران، برگزاری آزمون‌های توصیفی، دوره‌ای و تیزهوشان است. این آزمون‌ها که بر اساس برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی مشخصی برگزار می‌شوند، گزارش کاملی از عملکرد دانش‌آموزان و حتی معلمان ارائه می‌دهند. علاوه بر این گزارش‌ها که شامل گزارش مدیریتی، گزارش دبیر و گزارش پیشرفته دبیر هستند، کارنامه مشاوره نیز ارائه می‌شود که دانش‌آموزان را جهت رفع نقاط ضعف و پیشرفت بهتر در دروس راهنمایی می‌کند.

در همین راستا از سال 1389 مبتکران به برگزاری المپیاد ریاضی نوجوانان ایران پرداخت که برای اولین بار در سراسر کشور توسط این شرکت طراحی و اجرا گردید. هدف از این آزمون، ارزیابی استعدادهای ریاضی دانش‌آموزان و معرفی نخبگان نوجوان در سراسر کشور است. تا به حال شش دوره از این آزمون در سراسر کشور برگزار شده و در ششمین دوره تعداد 30 هزار دانش‌آموز شرکت کرده و به 250 نفر از سرآمدان آن جایزه اهدا گردید. مبتکران مفتخر است که تا به حال توانسته تعداد زیادی از نخبگان ریاضی را به واسطه این آزمون‌ها به جامعه علمی کشور معرفی نماید و با اهدای جوایز نفیس موجب تشویق نوجوانان به تقویت مهارت‌های ریاضی و افزایش اعتماد به نفس برای شرکت در المپیادهای معتبر بین المللی شده‌است.

از حوزه های دیگر فعالیت این شرکت، ارائه مشاوره تحصیلی به دانش آموزان است که به دو صورت مجازی و حضوری انجام می شود. مشاوران مجرب، با ارائه مقالات و مطالب مفید به دانش آموزان از طریق وب سایت مبتکران و همچنین مشاوره حضوری و تلفنی، دانش آموزان را جهت پیشرفت تحصیلی و برطرف نمودن مشکلات یادگیری آنان کمک می کند.

 یکی دیگر از فعالیت‌های آموزشی شرکت مبتکران، برگزاری کلاس‌های آموزشی در قالب آموزشگاه است. آموزشگاه علمی پسرانه مبتکران (واقع در خیابان شهید بهشتی (عباس‌آباد)، بعد از بزرگراه مدرس، ساختمان ۲۵۹) و آموزشگاه دخترانه (واقع درخیابان میرداماد(ایستگاه مترو)، شمس‌تبریزی شمالی ،خیابان نجم‌آبادی، پلاک 24) با برخورداری از کادری مجرب و مدرسین خبره، به منظور کسب آمادگی لازم برای آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و سایر مدارس برتر، به برگزاری کلاس‌های تیزهوشان در کلیه پایه‌ها در سطح تیزهوشان و استعدادهای برتر، می‌پردازند. لازم به ذکر است که برگزاری آزمون‌های مستمر در طول دوره آموزشی، بررسی تکالیف درسی در هر هفته و… از محور‌های برنامه‌های کیفیت بخش این مجموعه است.

افتخارات مبتکران

- ناشر بیش از 3000 عنوان کتاب آموزشی

- ناشر برگزیده نمایشگاه های بین المللی کتاب در سال های 75، 87 و 88

- ناشر برگزیده جشنواره های رشد آموزش و پرورش در سال های 86 و 90

- دارنده شش عنوان کتاب برگزیده سال توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

- دارنده دو عنوان کتاب برگزیده «ریاضی در شیمی» در جشنواره کتاب های دانشجویی در سال 1387

- دارنده دو عنوان برگزیده «فیزیولوژی ورزشی  و 2» و «کفش های ورزشی» توسط جشنواره تربیت بدنی دانشگاه تهران

- منتخب چهل و یک عنوان کتاب برگزیده آموزشی در جشنواره رشد در سال های متمادی

- منتخب بیش از 200 عنوان کتاب مناسب و هماهنگ با برنامه درسی آموزش و پرورش

- برگزاری پنج دوره کلاس های بازآموزی دبیران پیش دانشگاهی شهر تهران در سال های 86، 87، 88 و 90

- برگزاری کلاس های بازآموزی و درس زبان هفتم برای دبیران زبان آموزش و پرورش شهر تهران سال 92-93

- برگزار کننده 6 دوره المپیاد ریاضی نوجوانان ایران

- موفقیت تعداد قابل توجهی از دانش آموزان شرکت کننده در آزمون های آزمایشی مبتکران در کنکورهای سراسری و آزمون های ورودی مدارس ممتاز کشور

- راه اندازی باشگاه ورزشی بسکتبال نوجوانان مبتکران و کسب موفقیت هایی در شهر تهران در سال های اخیر

- دارنده عنوان مقام اول مسابقات جام حذفی بسکتبال نونهالان استان تهران در سال های 82 و 84

- دارنده 8 عنوان کتاب برتر شورای کتاب کودک در سال های 86، 89 و 94

- دریافت نشان لاک پشت پرنده (کتاب های برتر هر فصل برای کودکان و نوجوانان ایرانی) از طرف پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان برای 30 عنوان کتاب کودک و نوجوان انتشارات مبتکران (میچکا) از زمستان 90 تا تابستان 94

- دارنده عنوان مقام اول مسابقات دسته دوم جوانان باشگاه بسکتبال استان تهران در سال های 82 و 83

- دارنده عنوان مقام قهرمانی تیم مسابقات نوجوانان دهه فجر در سال 84 و کسب مقام های دوم در سال های 85، 88 و 89

- دارنده عنوان نایب قهرمانی در رده بزرگسالان مسابقات استان تهران در سال 90

- برگزاری چندین دوره اردوهای بازدیدی از مراکز آموزشی معتبر جهان در کشورهای ترکیه، آلمان، فرانسه، شوروی، اتریش، ایتالیا، سوئیس و غیره

- انتشار چندین عنوان مجله آموزشی، علمی، فرهنگی با عنوان های توان، پنجره، مبتکران، ستاره، آفتاب، مثبت یک

- حضور مؤثر در عرصه های آموزش الکترونیک و دیداری و شنیداری از طریق تولید لوح های فشرده آموزشی

محصولات انتشارات مبتکران در زمینه کتاب های آموزشی و کمک آموزشی بوده و به شرح ذیل طبقه بندی می گردد.

کتاب های ابتدایی انتشارات مبتکران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir

کتاب های دوره اول متوسطه انتشارات مبتکران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir 

کتاب های دوره دوم متوسطه انتشارات مبتکران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir

کتاب های دانشگاهی انتشارات مبتکران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir

کتاب های کنکور انتشارات مبتکران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir

کتاب های المپیاد انتشارات مبتکران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir

کتاب های مرشد انتشارات مبتکران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir

کتاب های رشادت انتشارات مبتکران (قابل تهیه به صورت خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی 4030book.ir

 شما می توانید تمامی آثار انتشارات مبتکران را در سایت فروشگاهی و کتاب فروشی بانک کتاب 4030book ملاحظه و با مطالعه ی توضیحاتی در مورد محتوای کتاب ها در صورت تمایل، کتاب مورد نظر خود را به روش خرید اینترنتی و آنلاین تهیه نمایید. خرید اینترنتی کتاب به شما این امکان را می دهد تا با موضوعات کتاب ها آشنا شوید و سپس اقدام به خرید آنلاین کتاب مورد نظر خود نماید. تمام سعی ما در بانک کتاب چل سی بوک 4030book که در زمینه فروش اینترنتی کتاب، محصولات فرهنگی و لوازم التحریر فعالیت دارد، ارائه آثار منتخب و مورد علاقه شما عزیزان فرهنگی و دوست دار کتاب می باشد تا خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی را به راحتی و آسانی تجربه کنید. بانک کتاب چل سی بوک (www.4030book.ir) امکان مشاهده توضیحات و خرید اینترنتی کتاب در تمامی زمینه ها از جمله: دانشگاهی ، عمومی ، آموزشی ، کمک آموزشی، کودک و نوجوان، هوش و سرگرمی ، زبان، هنر، لوازم التحریر و آثار منتخب، معتبر و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای شما عزیزان در سایت خود فراهم نموده است. از مزایای استفاده خرید اینترنتی کتاب های انتشارات مبتکران پرداخت آنلاین وجه کتاب، تحویل کتاب درب منزل، کاهش تردد در شهر، کاهش آلودگی هوا و ترافیک و حفظ آرامش شما عزیزان دوستدار محصولات انتشارات مبتکران می باشد.لازم به ذکر است کتاب فروشی اینترنتی بانک کتاب چل سی بوک دارای مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت – مرکز توسعه تجارت الکترونیک (نماد الکترونیکی) می باشد. همچنین می توانید لیست کتاب ها و آثار منتشره انتشارات مبتکران را در اینجا مشاهده نماید.

 

 
3 مورد در گرید 4 مورد در گرید لیست

1، 2 ، 3 بدرخش: رسیدن به عملکرد حداکثری و ورد به یک درصد برتر نشر مبتکران (انتشارات مبتکران)


نام کتاب: 1، 2، 3 بدرخش: رسیدن به عملکرد حداکثری و ورود به یک درصد برتر
نام کتاب به لاتین: Book 1, 2, 3 Lightening: Achieving Maximum Performance and Word Up to One Percentage of Inventor's Publications
موضوع کتاب: موفقیت - خودسازی - پرورش ذهن
نويسنده کتاب:شهاب اناری
ناشر کتاب: مبتکران
تعداد صفحات کتاب: ۱۴۰ صفحه
قطع کتاب: وزیری
نوع جلد کتاب: شومیز
نوبت چاپ کتاب: سوم
تیراژ کتاب: ۲۰۰۰ نسخه
شابک کتاب: ISBN: 978-964-07-2827-7
تاریخ نشر کتاب: ۹۷/۰۶/۰۳
قیمت کتاب :۱۵۰۰۰۰ ریال
كد دیویی کتاب: ۱۵۸.۱
زبان كتاب: فارسی
محل نشر کتاب: تهران

15,000 تومان

1100 سوال چهارگزینه ‏ای ریاضی سوم ابتدایی (انتشارات مبتکران)


1100 سوال چهارگزینه ‏ای ریاضیات سوم ابتدایی

کتاب حاضر بر اساس مطالب کتاب درسی ریاضی سال سوم ابتدایی و در 20 بخش تألیف و در هر بخش با توجه به حجم مطالب و مباحث ، تعدادی پرسش چهارگزینه ای گنجانده شده است. پاسخ پرسش های هر بخش در انتهای کتاب به طور جداگانه درج شده تا مرجعی باشد برای کسانی که مایلند از درستی راه حل خود اطمینال حاصل کنند.
کتاب شامل 20 بخش است که به ترتیب زیر می باشد:
1- عدد نویسی، 2- جمع و تفریق، 3- هندسه، 4- واحد اندازه گیری طول، 5- انواع خط و پاره خط، 6- ضرب یک عدد یک رقمی در یک عدد یک رقمی، 7- واحد اندازه گیری جرم، 8- تقسیم، 9- محیط، 10- ضرب و جمع و خاصیت ضرب، 11- گوشه و گوشه راست زاویه، 12- مدرج کردن و دایره، 13- مساحت مربع و مستطیل، 14- ضرب در 10 و ضرب سه عدد، 15- ضرب یک عدد چند رقمی در یک عدد یک رقمی، 16- ضرب و تقسیم متناظر، 17- هندسه ،18- خواندن ساعت ،19- قابلیت تقسیم و مضرب ،20- کسر متعارفی

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

21,000 تومان

1100 سوال چهارگزینه ای ریاضی ششم ابتدایی (انتشارات مبتکران)


1100 سوال چهارگزینه ای ریاضی ششم ابتدایی

بخشی از کتاب
پرسشهای چهارگزینه ای جمع آوری شده
پرسشهای چهارگزینه ای تألیفی
دارای پاسخ تشریحی
آموزش فراتر از کتاب درسی
ویژه دانش آموزان تیزهوشان

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

28,500 تومان

1100 سوال چهارگزینه ‏ای ریاضیات پنجم ابتدایی (انتشارات مبتکران)


1100سوال چهارگزینه ‏ای ریاضیات پنجم ابتدایی

پرسش‌های طبقه بندی شده در 7 بخش، متناسب با سرفصل‌های کتاب درسی به همراه پاسخ ، ویژه‌ی داوطلبان ورود به مراکز پرورش استعدادهای درخشان.
پرسش های چهار گزینه ای تالیفی
دارای پاسخ تشریحی
فراتر از کتاب درسی
برای دانش آموزان تیزهوش

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

23,000 تومان

1100 سوال چهارگزینه‏ ای ریاضیات چهارم ابتدایی (انتشارات مبتکران)


1100 سوال چهارگزینه‏ ای ریاضیات چهارم ابتدایی

1100 پرسش چهارگزینه‌‌ای طبقه بندی شده مطابق با محتوای کتاب درسی به همراه پاسخ تشریحی.
کتاب شامل:
پرسش های چهارگزینه ای جمع آوری شده
پرسش های چهارگزینه ای تألیفی
دارای پاسخ تشریحی
متناسب با مطالب کتاب درسی
دارای پاسخ تشریحی
متناسب با همه دانش آموزان

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

23,000 تومان

20 آزمون دروس چهارم ابتدایی (انتشارات مبتکران)


20 آزمون دروس چهارم ابتدایی

این کتاب برای دانش‌آموزان چهارم ابتدایی جهت کسب آمادگی در آزمون‌های ورودی مدارس غیرانتفاعی، مسابقات علمی، تیزهوشان و سنجش بنیه‌ی علمی آنان تهیه شده و اکنون به چاپ بیست و دوم رسیده است. یک تفاوت این چاپ با قبلی ها تغییر اندازه کتاب از وزیری به رحلی است. این کتاب همراه با پاسخ نامه تشریحی است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما 4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

30 آزمون مفهومی ریاضی ششم - (بانک سوال) - از مجموعه مرشد (انتشارات مبتکران)


30 آزمون مفهومی ریاضی ششم - (بانک سوال) - از مجموعه مرشد (انتشارات مبتکران)

مقدمه کتاب 30 آزمون مفهومی ریاضی ششم
خوشحالم که این فرصت را یافتم تا مجموعه ای از سوالات مفهومی ریاضی را تدوین یا جمع آوری کرده و در اختیار دانش آموزان تلاشگر و مستعد علاقه مند به ریاضی قرار دهیم.
اعتقادم بر این است که ریاضیات ورزش ذهن است و نیروی ذهنی را گسترش می دهد، شادمانی که از حل یک مسئله حاصل می شود، در سال های تجربه پذیری می تواند شوق و ذوقی برای کار عقلی و فکری پدید آورد و آثار خود را بر ذهن و روان و خصلت شما در تمام عمر باقی گذارد.
در تالیف کتاب «30 آزمون مفهومی ریاضی ششم» که از مجموعه ی کتاب های مرشد می باشد، از منابع زیر استفاده شده است:
1 - المپیادهای بلژیک
2 - مسابقات ریاضی دبیرستان های آمریکا
3 - المپیادهای انگلستان
4 - المپیادهای استرالیا
5 - کنکورهای ورودی مدارس
6 - مسابقات کانگورو
7 - گلچینی از سوالات 30 سال تدریس موفق
مسایل این آزمونها براساس فصل ها و بخش های کتاب درسی ششم دبستان طبقه بندی شده و از آسان به سخت مرتب گردیده اند. برخی از آن ها بدون راهنمایی و اشاره به نکته کلیدی قابل حل نیستند که باعلامت مشخص شده ا ند تا دانش آموزان قبل از اقدام به حل آن ها، ابتدا نکته ی موردنظر را مطالعه کنند.
آزمون های مرحله ای 1 تا 8 براساس سرفصل های کتاب ششم هستند و آزمون های 9 تا 38 آزمون های جامع هستند که از کل موضوعات کتاب طرح شده اند. بهتر است دانش آموزان ابتدا آزمون های مرحله ای و سپس آزمون های جامع را پاسخ دهند.
غلامرضا شادی

کتاب «30 آزمون مفهومی ریاضی ششم» کتابی است از مجموعه مرشد. در این کتاب از منابعی همچون سؤال‌های آزمون‌های ورودی تیزهوشان، المپیادهای بلژیک، مسابقات ریاضی آمریکا و کنکورهای ورودی مدارس استفاده شده است.
دانش‌آموزان ابتدا به آزمون‌های مرحله ای که بر اساس فصل‌های کتاب درسی تنظیم شده پاسخ می‌دهند و سپس با پاسخ به سؤال‌های آزمون‌های جامع خود را برای شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس، مسابقات و آزمون‌های تیزهوشان آماده می‌کنند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

32,000 تومان

آبزیان (رنگ آمیزی و سرگرمی) (انتشارات مبتکران)


آبزیان (رنگ آمیزی و سرگرمی)

مجموعه کتاب های (رنگ آمیزی و سرگرمی) با هدف سرگرم کردن کودکان تهیه شده است. کودک ابتدا شکل هر صفه را با توجه به الگوی داده شده، رنگ آمیزی می کند. سپس صفحه ی مورد نظر از محل مشخص، جدا و در اتاق کودک نصب می شود.
همراه با رنگ آمیزی، تعدادی از صفحه های کتاب به سرگرمی های فکری اختصاص یافته اند و مطالب علمی ساده و مرتبط با شکل ها، با استفاده از شعرهای کوتاه و جذاب به کودکان آموزش داده می شود...
پس از آنکه همه ی تصاویر رنگ آمیزی شدند، تقدیرنامه ی صفحه ی آخر همراه با کادوی مناسب به کودکان هدیه داده می شود تا وی را به برداشتن قدم های بعدی در یادگیری ترغیب کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آزمایش‏ های آشپزخانه‏ ای (انتشارات مبتکران)


آزمایش‏ های آشپزخانه‏ ای

در اين کتاب با استفاده از وسايل ساده ، آزمايش هايي طراحي شده که تصور دانش آموز را تنها از حفظ کردن مطالب کتاب درسي بی نیاز کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آزمون ریاضی دهم ریاضی و تجربی (+90) (انتشارات مبتکران)


آزمون ریاضی دهم ریاضی و تجربی (+90)

چرا نود پلاس؟ برای هر یک از دروس کتاب درسی ریاضی دهم، در این کتاب 90 تست هدفدار و تعدادی تمرین طراحی و یا انتخاب شده است. امکان ندارد دانش‌آموزی مخاطب این کتاب نباشد. در کتاب نود پلاس برای هر درس، سه سطح تست وجود دارد: 30 تست آسان، 30 تست متوسط، 30 تست دشوار. همچنین امکان ندارد دانش‌آموزی با این کتاب سرعت تست زنی‌اش را بالا نبرد زیرا 30 تست هر سطح، در سه آزمون 10 تستی مستقل ارائه شده است. به خاطر بسپارید که پایبندی این کتاب به کتاب درسی جدید ریاضی پایه دهم حیرت‌آور است. کتاب‌های نود پلاس منبعی بی‌همتا برای درک مفاهیم ریاضی و آماده‌سازی کنکور خواهد بود.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

27,200 تومان 32,000 تومان

آشنایی مقدماتی با المپیادهای ریاضی (انتشارات مبتکران)


آشنایی مقدماتی با المپیادهای ریاضی

کتاب حاضر، تحت عنوان آشنایی مقدماتی با المپیادهای ریاضی، حاوی مطالب و مسایل مطرح در المپیادهای ریاضی مقدماتی است، که بخش عمده ای از آن، برای آماده کردن دانش آموزان مدارس روسیه برای شرکت در المپیادهای داخلی، در شماره های متوالی مجله ی «ریاضیات در مدرسه»، چاپ مسکو در سال 1999 تحت عناوین مختلف، از جمله ویژگی های اعداد طبیعی، معادل سیال، سرگرمی های ریاضی، بازی های ریاضی برش شکل، رنگ کردن، فرش کردن، و...، آورده شده است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آمار و احتمال یازدهم - انصاری (انتشارات مبتکران)


آمار و احتمال یازدهم (انتشارات مبتکران)

در این کتاب در هر فصل مفاهیم مهم آمار و احتمال آموزش داده و با مثال‌های متنوع به تعمیق آن پرداخته‌ایم در پایان هر بخش نیز تمریناتی در سطوح مختلف یادگیری قرار داده‌ام که نیاز دانش‌آموزان کوشا و خلاق را برآورده می‌کنند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,100 تومان 13,000 تومان

آمار و احتمال یازدهم - پایا - بانک سوال - رشته ریاضی - از مجموعه مرشد (انتشارات مبتکران)


آمار و احتمال یازدهم - پایا - بانک سوال - رشته ریاضی - از مجموعه مرشد (انتشارات مبتکران)

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,100 تومان 13,000 تومان

آموزش با استفاده از پرسش فیزیک پیش‌ دانشگاهی (انتشارات مبتکران)


آموزش با استفاده از پرسش فیزیک پیش‌ دانشگاهی

مسائل، تمرینها و غیره (متوسطه)
فیزیک
راهنمای آموزشی

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش جامع رياضيات هشتم (پايه دوم و دوره اول متوسطه) - جلد سوال (انتشارات مبتکران)


كتاب آموزش جامع رياضيات هشتم (پايه دوم و دوره اول متوسطه)

اين كتاب شامل آموزش جامع و مفهومى تمام سرفصل‌هاى رياضيات هشتم(پايه دوم دوره‌ى اول متوسطه ) است.
آموزش و تمرين‌هاى اين كتاب به گونه‌اى طراحى، انتخاب و سطح‌بندى شده‌اند كه براى تمام دانش‌آموزان مدارس دولتى، غيردولتى و استعداد‌هاى درخشان و همچنين دانش‌آموزان علاقمند به شركت در مسابقات و المپياد‌هاى رياضى قابل استفاده باشد و هر دانش‌آموز بتواند متناسب با علاقه و نياز خود از آن استفاده كند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش جامع ریاضیات نهم (پایه سوم دوره ی اول متوسطه) (انتشارات مبتکران)


آموزش جامع ریاضیات نهم (پایه سوم دوره ی اول متوسطه)

این کتاب شامل آموزش جامع و مفهومی تمام سر فصل های ریاضیات نهم (پایه ی سوم دوره ی اول متوسطه) است. آموزش و تمرین های این کتاب به گونه ای طراحی، انتخاب و سطح بندی شده اند که برای تمام دانش آموزان مدارس دولتی، غیردولتی و استعدادهای درخشان و هم چنین دانش آموزان علاقه مند به شرکت در مسابقات و المپیادهای ریاضی قابل استفاده باشد و هر دانش آموز بتواند متناسب با علاقه و نیاز خود از آن استفاده کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش جامع ریاضیات هشتم - جلد پاسخ (انتشارات مبتکران)


کتاب پاسخ نامه ی تشریحی آموزش جامع ریاضیات هشتم

اين كتاب شامل آموزش جامع و مفهومى تمام سرفصل‌هاى رياضيات هشتم(پايه دوم دوره‌ى اول متوسطه ) است.
آموزش و تمرين‌هاى اين كتاب به گونه‌اى طراحى، انتخاب و سطح‌بندى شده‌اند كه براى تمام دانش‌آموزان مدارس دولتى، غيردولتى و استعداد‌هاى درخشان و همچنين دانش‌آموزان علاقمند به شركت در مسابقات و المپياد‌هاى رياضى قابل استفاده باشد و هر دانش‌آموز بتواند متناسب با علاقه و نياز خود از آن استفاده كند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش جامع ریاضیات هفتم - جلد پاسخ (انتشارات مبتکران)


پاسخ نامه ی تشریحی آموزش جامع ریاضیات هفتم (پايه اول دوره ی متوسطه)

در نگارش این کتاب سعی کردیم پاسخ هر سوال، کامل، شفاف و مختصر باشد تا دانش آموزان عزیز در حین استفاده از کتاب بازدهی بالاتری داشته باشند. دانش آموزان برای استفاده ی بهتر از این کتاب، باید حتماً وقت کافی برای حل هر تمرین را صرف کنند و تنها در صورتی که از جواب خود مطمئن نبودند یا به هر دلیلی پس از صرف زمان کافی موفق به حل تمرین نشدند، به پاسخ تمرین مراجعه کنند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش جامع ریاضیات هفتم - جلد سوال (انتشارات مبتکران)


آموزش جامع ریاضیات هفتم

این کتاب شامل آموزش جامع و مفهومی تمامی سرفصل های ریاضیات هفتم پایه اول (دوره ی اول متوسطه) است. آموزش و تمرین ها ی این کتاب طوری طراحی و انتخاب و سطح بندی شده که برای همه دانش آموزان مدارس دولتی، غیردولتی، استعدادهای درخشان و دانش آموزان علاقه مند به مسابقات و المپیادهای بین المللی قابل استفاده باشد، به طوری که هر دانش آموز بسته به علاقه و نیاز خود از تمرین های مناسب خود استفاده کند.
اين كتاب مطابق با آخرين تغييرات كتاب درسي و معرفى شده از سوى وزارت آموزش و پروزش است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش ریاضی چهارم ابتدایی به روش تمرین (انتشارات مبتکران)


آموزش ریاضی چهارم ابتدایی به روش تمرین

چکیده‌ی مطالب مهم کتاب درسی، تمرین‌های متنوع طبقه بندی شده بدون پاسخ و با پاسخ تشریحی فعالیت‌های آموزشی و آزمون‌های جامع جهت سنجش میزان یادگیری

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش ریاضی دهم ریاضی و تجربی (+90) (انتشارات مبتکران)


آموزش ریاضی 1 دهم ریاضی و تجربی (+90)

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

28,900 تومان 34,000 تومان

آموزش ریاضی یازدهم تجربی (+90) (انتشارات مبتکران)


آموزش ریاضی یازدهم تجربی (+90)

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

27,200 تومان 32,000 تومان

آموزش شیمی (2) - بازرگان (انتشارات مبتکران)


کتاب آموزش شیمی (2)

کتاب شیمی سال دوم، پنج بخش دارد. در این کتاب مطالب هر بخش به چند قسمت کوچک تر تقسیم شده است که هر قسمت شامل مطالب زیر می باشد.
1- آموزش و تدریس مطالب مربوطه: در مرحله ی اول، مبحث مربوطه را به طور کامل تشریح نموده و درس داده ایم.
2- ایستگاه چكاپ: این مرحله حکم مچ گیری [!] را دارد. بدین ترتیب که در این مرحله، با یک سری سوال های «جا خالی» و نیز سوال های «درست - نادرست»، میزان تسلط و دقت شما روی مطالب تدریس شده را محک می زنیم. اگر نتوانید سوال های این مرحله را جواب دهید لازم است بار دیگر مطالب تدریس شده را با دقتی دو چندان مطالعه کنید.
3- نمونه سوال های امتحانات پایان ترم: این مرحله، ویژه ی دانش آموزان سال دوم دبیرستان است و داوطلبان کنکور می توانند آن را بی خیال شوند! در این مرحله، مهم ترین و متداول ترین نمونه سوال های امتحانی را گلچین کرده ایم تا دانش آموزان سال دوم، با آمادگی کامل و با خیالی آسوده، امتحانات تشریحی را پشت سر بگذارند.
4- سوال های تستی: در این مرحله با سوال های تستی مربوط به مبحث مربوطه آشنا خواهید شد. تست های این مرحله، طوری انتخاب شده اند که با حل و بررسی آن ها به آمادگی لازم برای شرکت در کنکور سراسری و آزاد برسید.
5- پاسخنامه ی تشریحی: در پایان هر قسمت، پاسخ تشریحی نمونه سوال های امتحانی و نیز سوال های تستی را آورده ایم. با عبور از این مرحله پنج گانه مطمئن باشید روی مبحث مربوطه به طور کامل مسلط خواهید شد.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

30,600 تومان 36,000 تومان

آموزش شیمی (3) - بازرگان (انتشارات مبتکران)


کتاب آموزش شیمی (3)

این کتاب نام آشنا تلاشی برای تفهیم مطالب کتاب شیمی سال سوم دبیرستان است.
حتما می دانید که کتاب شیمی سال سوم، سه بخش دارد. در این کتاب مطالب هر بخش به چند قسمت کوچک تر تقسیم شده است که هر قسمت شامل مطالب زیر است:
1 - آموزش و تدریس مطالب مربوطه که مبحث مربوطه را به طور کامل تشریح نموده و درس داده شده است.
2 - ایستگاه چاپ که این مرحله حکم مچ گیری دارد. بدین ترتیب که در این مرحله با یک سری سؤال های جاخالی و نیز سؤال های درست - نادرست میزان تسلط و دقت شما روی مطالب تدریس شده را محک می زنیم.
3- نمونه سؤال های امتحانات پایان ترم که ویژه ی دانش آموزان سال سوم دبیرستان است و داوطلبان کنکور می توانند می توانند آن را بی خیال شوند!
4 - سؤال های تستی، این سؤالات طوری انتخاب شده اند که با حل و بررسی آن ها به آمادگی لازم برای شرکت در کنکور سراسری و آزاد برسد.
5- پاسخنامه ی تشریحی که در پایان هر قسمت داده شد.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

42,000 تومان

آموزش شیمی پیش دانشگاهی (1) بازرگان (انتشارات مبتکران)


آموزش شیمی پیش دانشگاهی (1) بازرگان

کتاب شامل آموزش کامل درس به زبانی ساده و قابل فهم، حل و بررسی تمرینهای کتاب درسی، حل و بررسی نمونه سؤالات امتحانات پایان ترم و حل و بررسی پرسشهای چهارگزینه ای است.
فیلم تدریس شیمی2، شیمی 3، شیمی پیش‏دانشگاهی 1 و پیش دانشگاهی 2 می ‏تواند کمک بزرگی برای شما باشد. این فیلم ‏ها که توسط استاد مجرب و معتبر، مهندس بهمن بازرگانی تدریس می ‏شود، مطالب موجود در این کتاب‏ ها را به صورت طبقه‏ بندی شده و با ترتیب مناسب، آن ‏طور که شما به آن نیاز دارید، در اختیارتان قرار می ‏دهد. مهندس بازرگانی که استادی نامی در زمینه ‏ی درس شیمی به شمار می ‏روند با شیوه‏ ای جدید و تأثیرگذار مطالب را بیان می ‏کنند اگر تا به حال کتاب‏ های شیمی تألیف مهندس بازرگانی را مطالعه کرده باشید، حتماً به شیوه‏ ی متفاوت ایشان در آموزش پی برده‏اید و شاید گاهی دلتان خواسته باشد که در کلاس ‏های ایشان نیز شرکت کنید. با استفاده این مجموعه ‏ی تدریس می ‏توانید با هزینه ‏ای بسیار پایین از کلاس ‏های ایشان بهره‏مند شوید.
محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

23,400 تومان 27,500 تومان

آموزش شیمی پیش دانشگاهی (2) بازرگان (انتشارات مبتکران)


آموزشی شیمی پیش دانشگاهی (2) ویژه ی رشته ی تجربی

کتاب شامل آموزش کامل درس به زبانی ساده و قابل فهم، حل و بررسی تمرینهای کتاب درسی، حل و بررسی نمونه سؤالات امتحانات پایان ترم و حل و بررسی پرسشهای چهارگزینه ای است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

25,500 تومان 30,000 تومان

آموزش مفهومی حسابان 1 یازدهم ریاضی نصیری (انتشارات مبتکران)


آموزش مفهومی حسابان 1 یازدهم ریاضی نصیری (انتشارات مبتکران)
مشخصات کتاب:
نویسنده کتاب:‌ محمود نصیری
موضوع کتاب: ریاضی
مقطع کتاب:‌ متوسطه دوم
پایه تحصیلی کتاب: یازدهم
رشته تحصیلی کتاب:‌ ریاضی
سال چاپ کتاب: 1398
نوبت چاپ کتاب: 1
قطع کتاب: رحلی
وزن کتاب: (گرم) 1239
تعداد صفحات کتاب: 584 صفحه
نوع چاپ کتاب: مصور، جدول، نمودار
محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

65,000 تومان

آموزش مفهومی ریاضیات 1 سال دهم (انتشارات مبتکران)


آموزش مفهومی ریاضیات 1 سال دهم

1. سعی شده است در شروع مفاهیم به روش حل مسأله وارد مفهوم مورد نظر شده و سپس به ارائه تعریف های تا حد امکان دقیق تر، بپردازیم.
2. بعد از ارایه تعریف ها و مفهوم های اساسی مثال های متعددی در مورد آن مطرح شده است که سعی بر این بوده که در ابتدا از مثال های ساده تر استفاده کنیم.
3. به منظور تثبیت بهتر مفاهیم تعدادی فعالیت نیز در کتاب گنجانده شده تا خود دانش آموز بتواند به تسلط بیش تر بر مفاهیم دست یابد.
4. از ویژگی های مهم این کتاب، بررسی مفاهیم چالش برانگیز است که هر چند ممکن است مورد توجه دانش آموزان نباشد، اما می تواند مورد استفاده همکارانی که کتاب سال دهم را تدریس می کنند واقع شود.
5. پایان هر بخش شامل تمرین های به اندازه کافی برای دانش آموزان می باشد و در پایان هر فصل تعداد زیادی تمرین با عنوان تمرین های دوره ای و پیشرفت گنجانده شده است. پاسخ تمرین ها در یک CD خواهد بود، تا فرصت کافی برای تفکر بیشتر برای دانش آموزان وجود داشته باشد.
6. کتاب دارای بخش هایی به نام بیش تر بدانیم نیز می باشد تا متناسب با علاقه دانش آموزان آن ها را در یادگیری مطالب بالاتر از سطح کتاب یاری دهد.
7. این کتاب مجموعه کاملی از مفاهیم درسی با بیان ساده و روان می باشد که هر دانش آموزی متناسب با نیاز خود و مدرسه اش می تواند از آن استفاده کند. حتی دبیران و مدرسان این درس نیز می توانند با توجه به دانش آموزان خود از کتاب استفاده کنند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

26,400 تومان 31,000 تومان

آموزش هندسه 2 (انتشارات مبتکران)


آموزش هندسه 2 (انتشارات مبتکران)

آموزش کامل مفاهیم کتاب درسی به همراه نکات و سرفصل‌های فراتر از کتاب درسی. آموزش به شیوه‌ی حل تمرین، پرسش های تشریحی و چهارگزینه‌‌ای مربوط به هر مبحث به همراه پاسخ تشریحی.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

28,100 تومان 33,000 تومان

آموزش و آزمون آمار و احتمال یازدهم ریاضی - یکتا (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون آمار و احتمال یازدهم ریاضی - یکتا (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

27,200 تومان 32,000 تومان

آموزش و آزمون اقتصاد (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون اقتصاد

شامل:
آموزش جامع فصل به فصل کتاب درسی
تبین نکات کنکوری
تشریح موارد مبهم یا گنگ کتاب درسی
حل تمرین ها و مسائل متعدد
ارائه ی پرسش های جامع و متنوع چهارگزینه ای تالیفی
آزمون های کنکور سراسری و آزاد (داخل و خارج کشور) و سنجش
پاسخ نامه ی آزمون ها و پرسش های چهارگزینه ای

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

28,100 تومان 33,000 تومان

آموزش و آزمون اقتصاد دهم - آیش (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون اقتصاد دهم - آیش (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)

اقتصاد دهم آیش کتابی است از مجموعه رشادت که مطالب کتاب اقتصاد دهم رشته‌های علوم انسانی و معارف اسلامی را به زبانی ساده ارائه می‌دهد و دانش‌آموزان را برای شرکت در امتحانات آماده می‌سازد. کتاب‌های آیش به گونه‌ای تالیف شده‌اند که مطالعه آن‌ها دانش‌آموز را از همان سال اول دوره دوم متوسطه، برای شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها آماده می‌سازد.
در این کتاب، دانش‌آموز ابتدا با مباحث و نکته‎های مهم هر درس آشنا می‎شود و با تمرین‌ها بر آن‌ها تسلط می‌یابد.
سپس با پاسخ به پرسش‌های چهارگزینه‌ای و مقایسه با پاسخ‌نامه تشریحی کتاب، سطح علمی خود را ارزیابی می‌کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

11,100 تومان 13,000 تومان

آموزش و آزمون اقتصاد دهم (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون اقتصاد دهم (انتشارات مبتکران)

♦ آموزش درس به درس / خط به خط کتاب درسی
♦ توضیح روشن نکات مهم و پیچیده درس
♦ ارائه تیپ‌های مختلف پرسش‌های تشریحی (مطابق با امتحانات آموزش و پرورش)
♦ تسلط بر مطالب درسی به کمک پرسش‌های چهارگزینه‌ای

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

26,400 تومان 31,000 تومان

آموزش و آزمون انگلیسی دهم - کانگرو (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون انگلیسی دهم رشادت (کانگرو)

کتاب انگلیسی دهم کانگرو کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه مطالب کتاب زبان انگلیسی دهم را در سطح پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموز ابتدا با نکات مهم و تکمیلی هر درس آشنا می شود، سپس به سؤالات مربوطه پاسخ می دهد.
سؤالات در سطوح مختلف طرح شده است و برخی نیازمند درک عمیق مطالب درسی و تکمیلی برای پاسخگویی است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

32,300 تومان 38,000 تومان

آموزش و آزمون انگلیسی نهم برای دانش آموزان تیزهوش (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون انگلیسی نهم برای دانش آموزان تیزهوش (رشادت)

کتاب انگلیسی نهم برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه مطالب کتاب انگلیسی نهم (پایه سوم دوره اول متوسطه) را در سطح پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموز ابتدا با نکات مهم و تکمیلی هر درس آشنا می شود. سپس به سؤالات مربوطه پاسخ می دهد. سؤالات در سطوح مختلف طرح شده است و برخی نیازمند درک عمیق مطالب درسی و تکمیلی برای پاسخ گویی است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

17,900 تومان

آموزش و آزمون انگلیسی هشتم برای دانش آموزان تیزهوش (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون انگلیسی هشتم برای دانش آموزان تیزهوش(رشادت)

کتاب انگلیسی هشتم برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه مطالب کتاب انگلیسی هشتم (پایه دوم دوره اول متوسطه) را در سطح پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموزان ابتدا با نکات مهم و تکمیلی هر درس آشنا می شود، سپس به سوالات مربوطه پاسخ می دهد. سوالات در سطوح مختلف طرح شده است و برخی نیازمند درک عمیق مطالب درسی و تکمیلی برای پاسخ گویی است.به همراه این کتاب یک CD صوتی هم در اختیار خریداران قرار می گیرد که به تقویت مهارت شنیداری کمک فراوان خواهد کرد.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

20,500 تومان

آموزش و آزمون انگلیسی هفتم برای دانش آموزان تیزهوش (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون انگلیسی هفتم برای دانش آموزان تیزهوش (رشادت)

کتاب انگلیسی هفتم برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه مطالب کتاب انگلیسی هفتم (پایه اول دوره اول متوسطه) را که در سطح پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموز ابتدا با نکات مهم و تکمیلی هر درس آشنا می شود، سپس به سوالات مربوطه پاسخ می دهد. سئوالات سطوح مختلف طرح شده است و برخی نیازمند درک عمیق مطالب درسی و تکمیلی هر درس آشنا می شود، سپس به سوالات مربوطه پاسخ می دهد. سوالات در سطوح مختلف طرح شده است و برخی نیازمند درک عمیق مطالب درسی و تکمیلی برای پاسخ گویی است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

24,000 تومان

آموزش و آزمون انگلیسی یازدهم کانگرو - کلیه رشته (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون انگلیسی یازدهم کانگرو - کلیه رشته (از مجموعه رشادت)(انتشارات مبتکران)

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

24,700 تومان 29,000 تومان

آموزش و آزمون تاریخ 2 یازدهم انسانی (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون تاریخ 2 یازدهم انسانی (انتشارات مبتکران)

کتابی که پیش روی شماست آموزش و آزمون تاریخ یازدهم (تاریخ 2) یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های درسنامه‌ای، تست‌های کنکور، سؤالات امتحانی و آزمون‌های جامع است که در اختیار شما قرار گرفته است که علاوه بر اینکه متن درسنامه‌ی آن به صورت جزء به جزء و دسته‌بندی شده، درآمده است؛ منبع بسیار خوبی برای آزمون کنکور شماست.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

20,400 تومان 24,000 تومان

آموزش و آزمون تاریخ ایران و جهان باستان دهم - آیش (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون تاریخ ایران و جهان باستان دهم (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)

تاریخ ایران و جهان باستان دهم پایش کتابی است از مجموعه مرشد که دانش آموزان رشته های ادبیات و علوم انسانی را برای شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه ها و رشته های بنام در درس تاریخ آماده می سازد.

تاریخ ایران و جهان باستان کتابی است از مجموعه آیش که مطالب کتاب تاریخ ایران و جهان دهم رشته ادبیات و علوم انسانی را به زبانی ساده ارائه می‌دهد و دانش‌آموزان را برای شرکت در امتحانات آماده می‌سازد.
کتاب‌های آیش به گونه‌ای تالیف شده‌اند که مطالعه آن‌ها دانش‌آموز را از همان سال اول دوره دوم متوسطه، برای شرکت در آزمون‌‎های ورودی دانشگاه‌ها آماده می‌سازد.
در این کتاب، دانش‌آموز ابتدا با مباحث و نکته‌های مهم هر درس آشنا می‌شود و با تمرین‌هایی بر آن‌ها تسلط می‌یابد. سپس برای هر مبحث در انتهای فصل با پرسش‌های چهارگزینه‌ای (تألیفی و کنکور) روبه‌رو می‌شود و با پاسخ به آن‌ها و مقایسه با پاسخ‌نامه کلیدی، سطح علمی خود را ارزیابی می‌کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهيه در بانک کتاب و فروشگاه اينترنتي WWW.4030book.ir حامي ناشران ايراني در زمينه هاي کودک - نوجوان - دانشگاهي - عمومي - کمک آموزشي - مذهبي و تمامي زمينه ها مي باشد. کانال تلگرامي ما 4030book@

11,900 تومان 14,000 تومان

آموزش و آزمون تاریخ دوم و سوم و چهارم دبیرستان (رشته‏ ی انسانی) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون تاریخ دوم و سوم و چهارم دبیرستان (رشته‏ ی انسانی) (انتشارات مبتکران)

آموزش جامع درس به درس کتاب درسی تبیین نکات کنکوری
تشریح موارد مبهم یا گنگ کتاب درسی ارائه ی پرسش های جامع و متنوع چهارگزینه ای تالیفی
آخرین آزمون های کنکور سراسری و آزاد( داخل و خارج کشور) و سنجش پاسخ نامه ی آزمون ها و پرسش های چهارگزینه ای

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش و آزمون تاریخ معاصر ایران یازدهم (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون تاریخ معاصر ایران یازدهم (انتشارات مبتکران)

ساختار آموزش و آزمون تاریخ معاصر ایران، شاملِ درسنامه، خلاصه نموداری رویدادها و نکات مهم از یک‌سو و پرسش‌ها و آزمون‌های تشریحی در تیپ‌بندی چندگانه (سرفصلی _ جامع) که در امتحانات استاندارد به کار می‌رود، از سوی دیگر؛ شما را برای مراحل مختلف کلاس درس و هم‌چنین آزمون‌های نیم‎سال و پایان سال آماده می‌کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش و آزمون جامعه شناسی 2 یازدهم (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون جامعه شناسی 2 یازدهم (انتشارات مبتکران)

کتاب آموزش و آزمون جامعه شناسی (2) ادبیات و علوم انسانی یازدهم دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:
درسنامه: برای هر یک از دروس کتاب درس، درس‌نامه اختصاصی نوشته شده است، که تمامی محتوای درس را پوشش می‌دهد.
پرسش‌های تشریحی: شامل تیپ‌های مختلف طرح پرسش که سطوح مختلف یادیگری را هم آموزش و هم ارزیابی می‌کند.
پرسش‌های چهارگزینه‌ای: این پوشش‌ها با توجه به اهداف هر درس و فصل، طراحی شده‌اند که هر پرسش یک یا دو مفهوم را مطرح می‌کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

16,200 تومان 19,000 تومان

آموزش و آزمون جغرافیا 2 یازدهم (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون جغرافیا 2 یازدهم (انتشارات مبتکران)

ساختار اصلی این کتاب شامل موارد ذیل است:
** درسنامه‌ی کامل و جامع که علاوه بر توضیح مباحث، نکات و مطالب کلیدی را بیان می‌کند. برای درک و تفهیم بهرت مطالب، مثال‌ها و تمرین‌هایی نیز در هر درسنامه گنجانده شده است.
** پرسش‌های چهارگزینه‌ای طبقه‌بندی شده که شامل پرسش‌های تألیفی و کنکور سراسری است و به تدریج به سمت پرسش‌های ترکیبی و عمیق‌تر می‌رود.
** پاسخنامه تشریحی پرسش‌های چهارگزینه‌ای که در آن فرآیند پاسخ‌دهی به هر پرسش، مرحله به مرحله شرح داده شده و نکته‌ی مبهمی را باقی نگذاشته است.
** آزمون جامع هر فصل که شامل پرسش‌های اصلی هر فصل است و با پاسخ‌دهی به آن‌ها، کل مطالب فصل مرور می‌شود. برای آزمون‌های جامع نیز، پاسخ تشریحی در نظر گرفته شده است

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

13,600 تومان 16,000 تومان

آموزش و آزمون حسابان یازدهم ریاضی - یکتا (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون حسابان یازدهم ریاضی - یکتا (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)

حسابان یازدهم یکتا رشته ریاضی فیزیک کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه مطالب کتاب حسابان یازدهم را در سطح پیشرفته ارائه می‌دهد و دانش‌آموزان رشته ریاضی فیزیک را برای شرکت در امتحانات آماده می‌سازد.
کتاب حسابان یازدهم یکتا به گونه‌ای تالیف شده که مطالعه‌ی آن دانش‌آموزان را برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌ها آماده می‎‌کند.
در این کتاب، دانش‌آموز ابتدا با مباحث و نکته‌های مهم هر درس آشنا می‌شود و با مثال‌هایی بر آن‌ها تسلط می‌یابد. سپس برای هر مبحث، با تعدادی تمرین و پرسش‌های چهارگزینه‌ای روبرو می‌شود و با پاسخ به مسائل کنکورهای سراسری دانشگاه‌ها و مقایسه پاسخ‌های خود با پاسخ‌های کتاب یکتا، سطح علمی خود را ارزیابی می‌کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

30,600 تومان 36,000 تومان

آموزش و آزمون دروس عمومی ششم برای دانش آموزان تیزهوش (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


کتاب آموزش و آزمون دروس عمومی ششم برای دانش آموزان تیزهوش

دروس عمومی ششم ابتدایی برای دانش آموزان تیزهوش از مجموعه ی رشادت ، کتابی است شامل: خلاصه ی دروس، نکات مهم و سؤالات چهارگزینه ای از دروس آموزش قرآن، هدیه های آسمانی، تعلیمات اجتماعی و تفکر و پژوهش ششم ابتدایی که دانش آموزان را برای شرکت در آزمون های ورودی مدارس ممتاز و تیزهوشان آماده می کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

17,000 تومان

آموزش و آزمون دین و زندگی 2 یازدهم انسانی (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون دین و زندگی 2 یازدهم انسانی (انتشارات مبتکران)

ساختار کتاب پیش‌رو در دو بخش اصلی ارائه گردیده است. ابتدا درسنامه‌ای آموزشی و کاربردی که به صورتی کاملاً نوین درصدد یاددهی آسان دانش‌آموز برآمده و در بخش دوم پرسش‌های تشریحی که بر اساس تیپ‌های پنج‌گانه‌ی آموزشی برای تسلط علمی هرچه بیش‌تر شما عزیزان ارائه گردیده است. در پایان هر درس نمونه‌هایی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای منتخب برای مرور هر درس پیش‌بینی شده تا آموزه‌های شما به روش ساده‌تری به تثبت برسد.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

برای قیمت تماس بگیرید (66496367 - 021) شماره تلگرام 09037125318

آموزش و آزمون دین و زندگی دهم انسانی - فروغ (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون دین و زندگی دهم انسانی - فروغ (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)

دین و زندگی دهم فروغ (رشته ادبیات و علوم انسانی)، کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه مطالب کتاب درسی دین و زندگی دهم را در سطح پیشرفته ارائه می‌دهد و دانش‌آموزان را برای شرکت در امتحانات آماده می‌سازد. کتاب‌های فروغ به گونه تألیف شده‌اند که مطالعه‌ی آن‌ها دانش‌آموزان را از همان سال اول متوسطه، برای شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها آماده می‌سازد. در این کتاب، دانش‌آموز ابتدا با خلاصه مباحث و نکته‌های مهم هر درس آشنا می‌شود، سپس برای هر مبحث، با تعدادی تمرین و پرسش‌های چهارگزینه‌ای روبرو می‌شود و با پاسخ به آن‌ها و مقایسه پاسخ‌های خود با پاسخ‌های این کتاب، سطح علمی خود را ارزیابی کرده و ارتقا می‌دهد.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

14,100 تومان 16,500 تومان

آموزش و آزمون دین و زندگی دهم ریاضی و تجربی - فروغ (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


کتاب دین و زندگی دهم فروغ رشادت (رشته ادبیات و علوم انسانی)

دین و زندگی دهم فروغ (رشته ادبیات و علوم انسانی)، کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه مطالب کتاب درسی دین و زندگی دهم را در سطح پیشرفته ارائه می‌دهد و دانش‌آموزان را برای شرکت در امتحانات آماده می‌سازد. کتاب‌های فروغ به گونه تألیف شده‌اند که مطالعه‌ی آن‌ها دانش‌آموزان را از همان سال اول متوسطه، برای شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها آماده می‌سازد. در این کتاب، دانش‌آموز ابتدا با خلاصه مباحث و نکته‌های مهم هر درس آشنا می‌شود، سپس برای هر مبحث، با تعدادی تمرین و پرسش‌های چهارگزینه‌ای روبرو می‌شود و با پاسخ به آن‌ها و مقایسه پاسخ‌های خود با پاسخ‌های این کتاب، سطح علمی خود را ارزیابی کرده و ارتقا می‌دهد.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان 15,000 تومان

آموزش و آزمون روانشناسی یازدهم (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون روانشناسی یازدهم (انتشارات مبتکران)

آموزش و آزمون روان‌شناسی شامل:
* آموزش درس به درس / خط به خط کتاب درسی
* توضیح روشن نکات مهم و پیچیده درس
* ارائه تیپ‌های مختلف پرسش‌های تشریحی (مطابق امتحانات آموزش و پرورش)
* تسلط بر مطالب درسی به کمک پرسش‌های چهارگزینه‌ای

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

12,800 تومان 15,000 تومان

آموزش و آزمون رياضيات هشتم براى دانش‌ آموزان تيزهوش (از مجموعه رشادت) - جلد سوال (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون رياضيات هشتم براى دانش‌ آموزان تيزهوش(رشادت)

ریاضیات هشتم برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه ی مطالب کلاس دوم دبیرستان (دوره ی اول متوسطه) را در سطح پیشرفته ارائه می‌دهد. دانش آموز، ابتدا با خلاصه‌ی مباحث و نکته‌های مهم هر درس آشنا می‌شود و با مثال‌هایی بر حل آن‌ها تسلط می‌یابد. سپس برای هر مبحث ریاضی، تعدادی سوال چهارگزینه ای و تعدادی مسئله ی تشریحی را حل می‌کند.
این کتاب در دو جلد تدوین شده است. جلد اول شامل خلاصه‌ی دروس، سوال های تستی و مسائل تشریحی است و جلد دوم پاسخ‌ نامه‌ی تشریحی سوال ها و مسائل است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

20,000 تومان

آموزش و آزمون ریاضی اول، دوم، سوم و چهارم دبیرستان انسانی (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون ریاضی اول، دوم، سوم و چهارم دبیرستان انسانی (انتشارات مبتکران)

_ آموزش جامع هر بخش کتاب درسی
_ تبیین نکات کنکوری
_ تشریح موارد مبهم یا گنگ کتاب درسی
_ ارائه‌ی پرسش‌های جامع و متنوع چهارگزینه‌ای تألیفی
_ آخرین آزمون‌های کنکور سراسری و آزاد(داخل و خارج کشور) و سنجش
_ پاسخ‌نامه‌ی آزمون‌ها و پرسش‌های چهارگزینه‌ای

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

34,900 تومان 41,000 تومان

آموزش و آزمون ریاضی دهم- یگانه (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون ریاضی دهم رشادت (ریاضی دهم یگانه)

ریاضی دهم یگانه کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه مطالب کتاب ریاضی دهم را در سطح پیشرفته ارائه می دهد و دانش آموزان رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی را برای شرکت در امتحانات آماده می سازد.
کتاب های مجموعه یگانه به گونه ای تألیف شده اند که مطالعه ی آن ها دانش آموز را از همان سال اول متوسطه، برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه ها آماده می کند.
در این کتاب، دانش آموز ابتدا با مباحث و نکته های مهم هر درس آشنا می شود و با مثال هایی بر آن ها تسلط می یابد. سپس برای هر مبحث، با تعدادی تمرین و پرسش های چهارگزینه ای روبرو می شود و با پاسخ به مسائل کنکورهای سراسری دانشگاه ها، سطح علمی خود را ارزیابی می کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

25,500 تومان 30,000 تومان

آموزش و آزمون ریاضی و آمار 2 یازدهم انسانی (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون ریاضی و آمار 2 یازدهم انسانی (انتشارات مبتکران)

کتابی که در پیش روی دارید با نگاهی عمیق به مفاهیم علوم انسانی نگاشته شده است. به پاره‌ای از خصوصیت‌های کتاب اشاره می‌کنیم:
1- نمودار یادگیری درختی در ابتدای هر فصل (مطابق با کتاب درسی).
2- آموزش درس به درس با نگاه واقعی به عناصر و بن‌مایه‌های علوم انسانی
3- پرسش‌های تشریحی در قالب عبارات درست و نادرست، تکمیل واژگان، پرسش‌های پاسخ کوتاه، پرسش‌های چهارگزینه‌ای و ...
4- آزمون‌های جامع نیم سال اول و دوم
5- توجه جدّی به کتاب درسی و شبیه‌سازی محتوای آن

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

13,600 تومان 16,000 تومان

آموزش و آزمون ریاضی و آمار دهم انسانی - یگانه (از مجموعه رشادت) (انتشارات مبتکران)


کتاب ریاضی و آمار دهم یگانه (رشادت) (علوم انسانی و معارف اسلامی)

ریاضی و آمار دهم یگانه کتابی است که کلیه مطالب کتاب درسی ریاضی و آمار دهم (رشته‌های ادبیات و علوم انسانی و معارف اسلامی) را در سطح پیشرفته ارائه می‌دهد و دانش‌آموز را برای شرکت در امتحانات آماده می‌سازد.
کتاب‌های مجموعه یگانه به گونه‌ای تالیف شده‌اند که مطالعه‌ی آن‌ها دانش‌آموز را از همان سال اول متوسطه، برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌ها آماده می‌کند.
در این کتاب، دانش آموز ابتدا با خلاصه مباحث و نکته‌های مهم هر درس آشنا می‌شود و با مثال‌هایی بر آن‌ها تسلط می‌یابد. سپس برای هر مبحث، با تعدادی تمرین و پرسش‌های چهار گزینه‌ای روبرو می‌شود و با پاسخ به آن‌ها موفقیت تحصیلی خود را تضمین می‌کند.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

27,500 تومان

آموزش و آزمون ریاضی و آمار دهم (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون ریاضی و آمار دهم (انتشارات مبتکران)

** آموزش درس به درس / خط به خط کتاب درسی
** توضیح روشن نکات مهم و پیچیده درس
** ارائه تیپ‌های مختلف پرسش‌های تشریحی (مطابق امتحانات آموزش و پرورش)
** تسلط بر مطالب درسی به کمک پرسش‌های چهارگزینه‌ای

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

28,900 تومان 34,000 تومان

آموزش و آزمون ریاضیات پنجم ابتدایی (از مجموعه رشادت) - جلد پاسخ (انتشارات مبتکران)


پاسخ تشریحی سؤالات و مسائل آموزش و آزمون ریاضیات پنجم ابتدایی

ریاضیات پنجم ابتدایی برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه ی مطالب کلاس پنجم ابتدایی را در سطح پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموز، ابتدا با خلاصله ی مباحث و نکته های مهم هر درس آشنا می شود و با مثال هایی بر حل آن ها تسلط می یابد. سپس برای هر مبحث ریاضی، تعدادی سؤال چهار گزینه ای و تعدادی مسئله ی تشریحی را حل می کند.
این کتاب در دوجلد تدوین شده است. جلد اول شامل خلاصه ی دروس، سؤال های تستی و مسائل تشریحی است و جلد دوم پاسخنامه ی تشریحی سؤال ها و مسائل است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

15,300 تومان

آموزش و آزمون ریاضیات پنجم ابتدایی (از مجموعه رشادت) - جلد سوال (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون ریاضیات پنجم ابتدایی (از مجموعه رشادت) - جلد سوال (انتشارات مبتکران)

ریاضیات پنجم ابتدایی برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه ی مطالب کلاس پنجم ابتدایی را در سطح پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموز، ابتدا با خلاصله ی مباحث و نکته های مهم هر درس آشنا می شود و با مثال هایی بر حل آن ها تسلط می یابد. سپس برای هر مبحث ریاضی، تعدادی سؤال چهار گزینه ای و تعدادی مسئله ی تشریحی را حل می کند.
این کتاب در دوجلد تدوین شده است. جلد اول شامل خلاصه ی دروس، سؤال های تستی و مسائل تشریحی است و جلد دوم پاسخنامه ی تشریحی سؤال ها و مسائل است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

18,500 تومان

آموزش و آزمون ریاضیات چهارم ابتدایی (از مجموعه رشادت) - جلد سوال (انتشارات مبتکران)


آموزش و آزمون ریاضیات چهارم ابتدایی (از مجموعه رشادت)

مقدمه کتاب ریاضیات چهارم رشادت
کتاب ریاضیات چهارم برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است که کلیه ی مطالب ریاضی چهارم ابتدایی را در سطح پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموز، ابتدا با خلاصه ی مباحث و نکته های مهم هر فصل آشنا می شود و با مثال هایی بر حل آن ها اشراف پیدا می کند. سپس برای هر فصل، تعدادی سوال چهار گزینه ای و تعدادی مسئله ی تشریحی را حل می کند. سپس برایهر فصل، تعدادی سوال چهار گزینه ای و تعدادی مسئله ی تشریحی را حل می کند تا بر موضوع تسلط یابد. سوالات چهار گزینه ای و مسائل تشریحی این کتاب به سه گروه آغازین (ساده)، مبانی (متوسط) و پایانی (دشوار) تقسیم شده اند که ترتیب مطالعه و حل آن ها باید رعایت شود. انتظار می رود کتاب حاضر، همه ی نیازهای دانش آموزان چهارم دبستان مدارس خاص و برتر را پاسخ گو باشد.
در این جا لازم می دانیم از جناب آقای یحیی دهقانی مدیر عامل محترم شرکت آموزشی، فرهنگی و انتشاراتی مبتکران که شرایط و امکانات لازم را برای چاپ این کتاب فراهم آوردند؛ تشکر کنیم.
امیدواریم دبیران محترم ریاضی و دانش آموزان و خانواده های عزیز آن ها ما را با اعلام نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود درباره ی این کتاب یاری فرمایند.
محمد برجی اصفهانی
هادی عزیززاده

فهرست مطالب
فصل اول: اعداد و الگوها
فصل دوم: کسر
فصل سوم: ضرب و تقسیم
فصل چهارم: اندازه گیری
فصل پنجم: عدد مخلوط و عدد اعشاری
فصل ششم: اشکال هندسی
فصل هفتم: آمار و احتمال

ریاضیات چهارم ابتدایی برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است از مجموعه ی رشادت که کلیه ی مطالب کلاس چهارم ابتدایی را در سطح پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموز، ابتدا با خلاصه ی مباحث و نکته های مهم هر درس آشنا می شود و با مثال هایی بر حل آن ها تسلط می یابد. سپس برای هر مبحث ریاضی، تعدادی سؤال چهارگزینه ای و تعدادی مسئله ی تشریحی را حل میکند. این کتاب در دو جلد تدوین شده است. جلد اول شامل خلاصه ی دروس، سؤال های تستی و مسائل تشریحی است و جلد دوم پاسخ نامه ی تشریحی سؤال ها و مسائل است.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book@

13,000 تومان

آموزش و آزمون ریاضیات ششم ابتدایی (از مجموعه رشادت) - جلد پاسخ (انتشارات مبتکران)


پاسخ تشریحی سؤالات و مسائل آموزش و آزمون ریاضیات ششم ابتدایی

ریاضی ششم ابتدایی برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است از مجموعه (رشادت) که کلیه ی مطالب دوره ی ابتدایی را در سطح پیشرفته ارائه می دهد. دانش آموز، ابتدا با خلاصه ی مباحث و نکته های مهم هر درس آشنا می شود و با مثال هایی بر حل آن ها تسلط می یابد. سپس برای هر مبحث ریاضی، تعدادی سؤال چهارگزینه ای را حل می کند. در پایان با آزمون های جامع سطح علمی خود را ارزیابی می کند. این کتاب در دو جلد تدوین شده است. جلد اول شامل خلاصه ی دروس، سؤال ها و آزمون ها می باشد و جلد دوم به پاسخ نامه ی تشریحی سؤال ها و آزمون ها اختصاص دارد.

محصولات انتشارات مبتکران قابل تهیه در بانک کتاب و فروشگاه اینترنتی WWW.4030book.ir حامی ناشران ایرانی در زمینه های کودک - نوجوان - دانشگاهی - عمومی - کمک آموزشی - مذهبی و تمامی زمینه ها می باشد.
کانال تلگرامی ما p4030book.ir@

22,500 تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
کمترین: 0 تومان بیشترین: 97,000 تومان
ريال0 ريال97000
logo-samandehi
چنانچه موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود در سایت نشده و یا فرصت کافی جهت ثبت سفارش آنلاین را ندارید نگران نباشید با 66496367 – 66966968 – 021 تماس گرفته و ثبت سفارش نمایید.